redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Peppermint
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Old, good, fashioned peppermint

Jeżeli jesteście ciekawi, jak smakuje prawdziwa, czysta mięta pieprzowa (peppermint), to ten WoS jest jej najlepszym desygnatem. Można powiedzieć, że ten snuff jest jak wzorzec peppermintowości, a puszeczka tego specjału powinna leżakować w jakimś tabacznym Sèvres. Mięta pieprzowa jest mniej słodka niż choćby spearmint, o wyraźnym odcieniu ziołowym, ostra, lecz nie aż tak bardzo, jak mentol „medyka”. Szukając porównań ze sfery kulinariów, peppermint ma się do spearminta tak, jak spaghetti bolońskie do neapolitańskiego (mam nadzieję, że znawcy kuchni wybaczą mi to barbarzyńskie uproszczenie). Jest to snuff suchy, drobniutko mielony, koloru jasnobrązowego, wyrazisty i zapadający w pamięć, swoją prostotą, bezkompromisowością i anglosaskim charakterem. Gdybym ocenił tę tabakę inaczej niż na 5, przypuszczam że fani marki zaminusowaliby tę recenzję na amen. Nie jest to jednak ocena sprzeczna z moim sumieniem, ja również należę do licznego grona zagorzałych entuzjastów Pepperminta – tabaki rodem z Sharrow, dzielnicy miasta Sheffield. Mieć przy sobie tę małą, charakterystyczną puszeczkę jest po prostu bardzo przyjemnie.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- pyszna mięta,
- wysoka jakość,
- smak bardzo tradycyjny - bez niepotrzebnych wydziwianek,
Minusy Tabaki
- brak,
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or