redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Packard's Club
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Listopad 08, 2014)
Ocena ogólna 

4.4
Ocena smaku 

4.5
Ocena opakowania 

4.0

Packard's Club Snuff

Gdy tylko odwiedziłem sklep w celu kupna tabaki mój wzrok przyciągnął Packard's Club Snuff, strasznie zaintrygowało mnie opakowanie, więc przez dziecięcą ciekawość postanowiłem zakupić pięknie zapakowanego snuffa. Opakowanie może i wygląda pięknie i z początku wydaje się praktyczne, lecz potem łatwo dostrzec lekkie problemy z dozownikiem, który raz dozuje mniejsze z raz większe dawki w zależności od dawki. Co do samego smaku, po pierwszym zażyciu byłem w niebie, wyczułem różę z lekkim mentolem, lecz po kolejnych zażyciach w odstępach czasu między dziesięcioma a piętnastoma minutami czułem już praktycznie sam lekki mentol i jedynym moim skojarzeniem był Red bull. Tą tabakę należy zażywać co najmniej raz na godzinę inaczej będzie ona "słabszym Red bullem" z lekkim przytłumionym przez mentol aromatem. Są dni w których lubię spróbować czegoś mocniejszego i są dni kiedy na odwrót lubię słabsze snuffy. Packard's jak i Alpinia idealnie nadają się na takie właśnie dni, myślę że ten snuff na stałe zawita w mojej kolekcji.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Lekka (niezbyt mocna).
Dobra jeśli zażywać w dużych interwałach czasu.
Minusy Tabaki
Ciekawe opakowanie, jednak dość zawodne.
Przez mentol ciężko wyczuć aromat cytrusowy, a po dłuższym zażywaniu i aromat róży.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or