redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Packard's Club
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

3.1
Ocena smaku 

3.0
Ocena opakowania 

3.5

PACKARD'S CLUB

Patrząc na oceny tego wyrobu, kupowałem Packards'a z wielkimi nadziejami. Marzyłem sobie o cudownych cytruskach, czymś lekkim.
Zacznijmy od opakowania. Mamy tu do czynienia z niestandardową tabakierką w kształcie nerki. Widzimy dozownik który jednak nie zawsze chce dozować tak jak chcemy. Raz leci więcej tabaki, raz mniej. Owszem, jak porządnie wstrząśniemy powinno być okej, mimo wszystko jest przekombinowana.
Tabaka jest średnio zmielona, niezbyt wilgotna (jak na Poschla), kolor jasny brązowy. Przystąpmy więc do konsumpcji. Pierwsze co nas uderza to metol. Za dużo mentolu. Próbuję się doszukać cytrusów, ale nie umiem. Kończę już opakowanie, a dalej ciężko mi się doszukać tych cytrusów. No, może gdzieś w oddali.. Są one jednak zagłuszone mentolem. I to nie mentolem z, przykładowo, Medicated No.99 tylko tym niezbyt tolerowanym przeze mnie Poschlowskim. Jak pierwszy raz spróbowałem tą tabakę przyszedł mi na myśl Red Bull. A to nie jest dobrze.
Podsumowując, nie tego się spodziewałem. Może i Packard's orzeźwia, ale nie przypadł mi do gustu. Zawiodłem się na nim.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-orzeźwia
Minusy Tabaki
-nieprzyjemny mentol
-prawie nie czuć cytrusów
-denerwujący dozownik
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or