redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Packard's Club
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Luty 06, 2011)
Ocena ogólna 

3.4
Ocena smaku 

3.0
Ocena opakowania 

5.0

Packard's Club Snuff - Tabaka niecodzienna, dostępna jedynie na allegro czy w zagranicznych sklepach internetowych. Magiczny cytrusowy proszek z lekką nutą róży oraz dominującym dosyć ostrym aromatem mentolu. Tabakiera, w której jest ukryty, stworzona jest z nieco większa precyzją niż w bratnich tabakach Pöschla, wzbogacona jest bowiem w aplikator dzięki, któremu jesteśmy w stanie sami dokładnie wybrać ilość tabaki, którą wysypiemy na rękę. Aby tabaka znalazła się w aplikatorze należy oddać kilka lekkich puknięć w tabakierę tak aby zawartość zsunęła się z góry prosto do plastikowego pojemniczka z dziurką. Cała konstrukcja wydaje się być jednak mało solidna i potrafi strzelić między palcami po mocniejszym dociśnięciu. Szata graficzna znajdująca się na awersie bardzo ładnie prezentuje się na bordowej tabakierce. Widnieje tutaj złote logo Packard's wraz z godłem Pöschla w koronie, całość podkreślona jest białym paskiem, pod którym znajduję się także dopisek "Club Snuff" pisany białą czcionką. Tabakiera jak na ten produkt wygląda jednak zbyt ładnie. Trzymając ją w ręku czujemy się niczym członek jakiegoś klubu golfowego noszący w swej marynarce właśnie Packard'sa. Zawartość niestety nie wypada już tak dobrze jak można się było spodziewać, cytrusy oraz róża wydają się zbyt słabe aby przebić się przez lekko piekący mentol. Tabaka ta wydaje się być bezpłciowym efektem mieszanki. Konsystencja jak w przypadku innych tabak Pöschla takich jak Gawith Apricot czy Ozony Cherry, średnio zmielona ciemnobrązowa. Osobiście nie przypadła mi zbytnio do gustu, ale to pewnie dlatego, że jestem raczej fanem schmalzlerów niż wyrobów Pöschla z dodatkiem mentolu chociaż nie powiem, że nie lubię żadnej mentolówki. Opakowanie jestem w stanie ocenić na 5 mimo drobnych niedociągnięć takich jak stabilność konstrukcji, aromat w moich oczach a raczej nosie wypadł słabo, tylko na 3. Ocena ogólna to słabe 4.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or