redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Gawith Apricot
Poschl Tabak GmbH & Co. KG
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Kwiecień 05, 2014)
Ocena ogólna 
 
4.1
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.5

Trele morele

Kwiecień plecień... Dziś przyniósł zimną i mokrą aurę a do sezonu, kiedy to drzewa na działkach i ogrodach obradzają w smaczne i soczyste owoce jeszcze daleko to w mojej magicznej szufladzie kwitnie sobie morelka.
W małym czarnym pudełeczku okraszonym ładnymi białymi i złotymi napisami, oznaczona trzema gwiazdkami (których znaczenia nie znam) gnieździ się 10 gram tabaki o smaku moreli. Jeden z podstawowych i najbardziej rozpoznawalnych produktów Pöschla, obok Red Bulla czy Ozony kupowany przez początkujących tabaczników. Naszego Gawcia cechuje prostota, nie ma w nim magii, nie poraża ale też nie powala, ot taka lekka i przyjemna owocówka, która dość szybko odkrywa swoje karty.
Na początku czujemy mentol, moim zdaniem troszkę zbyt mocny jeśli chodzi o połączenie z tak delikatnym aromatem jak morela, kiedy ów mentol zaczyna przemijać, lekko zaczynamy odczuwać słodki aromat owocu, gdzieś w tle tytoń. Tabaka lekka, łatwa i przyjemna, aromat szybko przemija, ale jest całkiem przyjemny i nie mdli. Proszek o barwie brązowej, w miarę drobno zmielony i wilgotny, typowy dla wyrobów tej firmy.

Podsumowując, tabaka dobra na początek przygody, ale też czasem miło do niej wrócić, ładnie opakowana. Tabakierka dość solidna. Na początku czasami trudno poczuć tą morele, może to za sprawą mentolu, ale kiedy nasz nos się przyzwyczai to już nie ma trudności z wyczuciem aromatu, który moim zdaniem nie jest aż tak sztuczny niż w Ozonach.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
Lekka łatwa i przyjemna.
Aromat nie mdli.
Ładna tabakierka.
Dobra dla początkujących.
Minusy Tabaki
Osłabił bym troszkę mentol.
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or