redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Blast Cola Champagne
Dholakia Tobacco pvt Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 

1.1
Ocena smaku 

0.5
Ocena opakowania 

3.5

Charakter wymiotny

Moja pierwsza tabaka Dholakii z serii Blast… i od razu ogromne rozczarowanie. Tabaka jest przeraźliwie słodka, tak słodka, że cały aromat znika gdzieś pod grubą warstwą lukru. Czyżby hinduski producent nie zdawał sobie sprawy, że wirginia sama w sobie zawiera 20-25% cukru i w zestawieniu ze słodkimi i alkoholowymi aromatami (typu cola, szampan) będzie to mieszanka o charakterze, za przeproszeniem, wymiotnym. Próbowałem tej tabaki na różne sposoby, kombinowałem i eksperymentowałem: zażyłem szczyptę, usypałem większą górkę, próbowałem zrównoważyć smak, a to filiżanką gorzkiej herbaty, kawy, a to fajeczką czystej Va od Mac Barena… Nic! Niestety, nic nie pomaga, aromat jest spaprany nieodwracalnie. Tezę, że tabakę o smaku coli zrobić niełatwo udowodnił Pöschl, wypuszczając na rynek, znienawidzony w tabacznym światku, srebrny koszmarek pod nazwą Gawith Cola. Dholakia Cola Champagne – tak! wiem, że trudno w to uwierzyć – jest produktem jeszcze gorszym. Tytoń jest ciemnobrązowy, jak na produkty Dholakii mielony dosyć grubo, sypki i średnio wilgotny. Opakowanie, choć niewielkie (zaledwie 4 gramy) jest estetyczne, o ładnej kolorystyce. Za wygląd stawiam plusa, smak pozostawia jednak bardzo wiele do życzenia. Jest to moja pierwsza i ostatnia przygoda z tym produktem. Odradzam!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- estetyczna etykieta,
Minusy Tabaki
- paskudny smak,
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or