redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

 
Amostrinha
Bernard Tabak
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
Ocena ogólna 
 
4.9
Ocena smaku 
 
5.0
Ocena opakowania 
 
4.5

Amostrinha

To moja pierwsza recenzja i nie przypadkiem padło właśnie na Amostrinhe. Zacznę może od opakowania. Opakowanie szczelne, wysokiej jakości, na odwrocie klasycznie ostrzeżenia i informacje, a na przodzie? No właśnie, napis informujący co znajduje się w środku. Osobiście kojarzy mi się on nie najlepiej, bo z... nagrobkiem, ale spokojnie, to mroczne skojarzenie nijak ma się do tego co znajduje się w środku.
Po otwarciu opakowania do nozdrzy dociera zapach wędzonki i tutaj plus! Uwielbiam ten aromat, czuć też kamforę. Przejdźmy do zażycia. Usypuję dwie kupki, tabaka jest tłusta, co powoduje że zbija się w grudki, wręcz "kuleczki". Przystawiam rękę do nosa i zażywam. Tak! Wędzonka wszędzie, przez ten aromat przebija się kamfora, a wszystko schłodzone jest mentolem, nie brutalnym, a idealnie zrównoważonym w stosunku do innych aromatów. Czuć wysokiej jakości tytoń. W tle, przewija się jeszcze jeden aromat, coś słodkiego, wiem, że jest to dobre. Mógłbym porównać tą tabakę do pomieszczenia z kominkiem, w którym uchylone jest okno i do środka dostaje się mroźne powietrze z zewnątrz.
Tabaka ta jest jedną z moich ulubionych, choć lubi boleśnie spłynąć. Ile jest w niej schmalzlera? Na pewno nie jest to czysty schmalzler. Mówiąc czysty, mam na myśli, że nie jest nim w pełni. Polecam ją każdemu, szczególnie tym, którzy nie mieli jeszcze przygody z Bernardami.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- dobry tytoń
- aromat wędzonki
- mentol
- solidne opakowanie (jak z resztą w każdym Bernardzie)
Minusy Tabaki
- osobiście źle kojarzy mi się napis
- poza tym brak ;)
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

 
 
Sortowanie 
 
To write a comment please register or