redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Menthol Hot

AdministratorAdministrator   Wrzesień 24, 2009  
 
0.0
 
3.9 (3)
4639   0   1   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd

Parametry tabaki

Smak tabaki
Mentol
Waga tabaki
10 g.
Opakowanie
metalowe

Wilsons & Co (Sharrow) Ltd

Recenzje użytkowników

3 reviews

Ocena ogólna 
 
3.9
Ocena smaku 
 
4.0  (3)
Ocena opakowania 
 
3.3  (3)
To write a review please register or
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

WoS Menthol

I znów pod swoje skrzydła wziąłem tabakę mentolową. Tym razem prosto z Sharrow Mills w Anglii. Długo się zabierałem do kupna, ale w końcu się przełamałem. Pewno nie tylko ja miałem takie wahania, bo mentol i mentol, i mentol to na pewno każdy już obrabiał nie jeden raz. Ale nie byłbym sobą gdybym nie skosztował kolejnej tabaki. Tak więc Wilsons of Sharrow Menthol zagościł w moim domu.

Nad tabakierką się nie mam zamiaru rozczulać, bo to już było wspominane w kilku innych opisach. Ale rachu ciachu pozwolę sobie skromnie wspomnieć – okrągła, metalowa, z naklejką na wieczku. Tyle.

Otwieram wieko i co widzę? Ciemny brąz to kolor tej tabaki, aromat mentolu bardzo intensywny, a zmielenie średnie. Można powiedzieć, że nie ma znów, nad czym się rozczulać.

No to czas na zażycie. Czy się rozczulę nad tą tabaką? Czy w końcu coś dłuższego napiszę oprócz kilku faktów?

Wybitna angielska tabaka. Mentol delikatnie, lecz mroźnie przeszedł przez mój nos, po czym uwalniał to, co w niej najlepsze. A najlepsze w niej to, że ten mentol to, tzw. angielski mentol, który spotkamy np. w McChrystal’s English Menthol czy w Ozonie Snuff. Ten, kto już tych tabak spróbował ten wie, jaki to aromat. Postaram się jednak przybliżyć osobom nieobeznanym to i owo. Aromat tego mentolu jest łagodny, przypominający jakieś słodkie ziółka, a w tle można znaleźć troszkę z mięty (ale chciałbym zastrzec, że bardzo słabo wyczuwalna mięta żeby nie było).

Chyba to tyle co mam o tej tabace do napisania. A szkoda, bo naprawdę to doskonały wyrób, po który z resztą sięgam dosyć często. Ale jednak wiadomo, że jak się tu rozpisywać o mentolach. I to jest najgorsze. A żeby to ładnie zakończyć: Polecam i jeszcze raz polecam. Mój kolega już zakupił i jest z tego produktu bardzo zadowolony.

Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

Piecze!!!

SMAK: Potężny kop, zarówno po otwarciu i powąchaniu, jak i po zażyciu. Słabsza od od siostry Extra Mentolowki Wilsons'a, ale że tak powiem młodzieżowo: Daje po bani, kręci w nosie i ten aromat, ten wspaniały aromat...
TABAKIERA: Standard i tradycja, czyli WoS'owska puszeczka.
OGÓŁEM: Pierwszy raz zażyłem, gdy miałem katar, przeziębienie to przeziębienie, co nie? I oczyściła mi nos jak... nie mam nawet porównania. A szczerze mówiąc po Extra Menthol'u spodziewałem się duuużo słabszej wersji. Cóż efekt powalił z nóg. Ale radość w sercu była. Jedna z ulubionych. Na podium wśród moich skromnych zbiorów.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- Tradycjonalizm, czyli puszka
- Dobry, orzeźwiający smaczek
Minusy Tabaki
- Brakuje mi ich :)
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
(Updated: Styczeń 07, 2011)
Ocena ogólna 
 
3.6
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
2.0

W skrócie o tej tabace można powiedzieć, że to prosta, dobra mentolówka. Świetnie odświeża dzięki swojemu smakowi i drobnemu zmieleniu. Nie jest zbyt mocna, ani też zbyt słaba. Jedyne co to tabakiera i tytoń mogłyby być trochę lepszej jakości, ale ogólnie tabakę oceniam pozytywnie i myślę, że warto jej spróbować.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-
Minusy Tabaki
-
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner