redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Coffee Cream
Wilsons & Co (Sharrow) Ltd
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Marzec 25, 2015)
Ocena ogólna 

1.4
Ocena smaku 

1.5
Ocena opakowania 

1.0

Porażka

W pełni zgadzam się z Tym_z_Warszawy. Może dostaliśmy wadliwe opakowania? Trudno mi uwierzyć, że oceny mogą się tak drastycznie różnić, a tym bardziej, że ta tabaka może dostać pozytywne recenzje.
Przypomina mi pył z budowy, tak konsystencją, jak i zapachem; ciężko doszukać się w niej czegokolwiek oprócz obrzydliwości. Oczywiście o żadnej kawie, ani czymkolwiek jadalnym nie może być mowy. Gdzieś tam dotarły do mnie echa może jakichś kwiatów, ale łowienie tej nuty do sztuka dla sztuki.
Dziewczyna, kiedy dałem jej do powąchania pudełko, natychmiast oświadczyła: kawa. Jakim cudem? Zdążyłem stracić zaufanie do swoich zmysłów, kiedy stwierdziła że przeczytała na opakowaniu.
Tabakiera to też kuriozum. Otworzyłem ją po dwudziestu minutach, młotkiem i nożem. Nawet gdyby zajęło mi to 5 sekund, jak dawkować tabakę przy wieczku schodzącym w całości, bez żadnej dziurki? Używanie jej w warunkach polowych musi być mega niepraktyczne. Tyle że nie ma to większego znaczenia, bo nie ma po co dostawać się do środka.
Zdecydowanie odradzam produkt. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- może ma zastosowanie gospodarcze np. przeciw szczurom
Minusy Tabaki
- wszystko inne
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or