redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

The Viking
by Nitzo     Luty 06, 2012    
Ocena ogólna 

5.0
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

5.0

Maduro

Na zakończenie Nitzowego zestawu (jakiś czas temu dostałem od Kolegi z Dąbrowy Górniczej pokaźną ilość próbek), jako ostatnia, trafiła mi się prawdziwa perełka – Viking Dark. Firma The Viking, to debiutant na tytoniowym rynku i muszę przyznać, że jest to zaskakująco śmiałe i udane wejście w niełatwy przecież rynek. Tabaka jest znakomita, o mocnym, bogatym i wyraźnym, tytoniowym smaku. Proszek jest ciemny, prawie czarny, lekko wilgotny, drobniuteńki, z silnie przefermentowanych liści dark fired Virginia. To taki mocno przypalany Kendal Brown, choć równie dobrze, jako odniesienie porównawcze, mogę wskazać na Gekachelter Virginie Dunkel Bernarda – tabaka firmy The Viking może śmiało stawać w szranki z wymienionymi tabacznymi legendami. Jestem bardzo ciekawy, z jakiego regionu świata pochodzą użyte w Viking Dark tytonie. Są wyjątkowo smaczne, tabaka nie jest przesłodzona, wyczuwam nawet lekko słonawe nuty, lecz najwspanialszy jest, dominujący niczym Giewont nad panoramą Zakopanego, cygarowy, orzechowy aromat. Poezja! Kwintesencja stylu maduro w tabaczarstwie. Mam pewność, że mamy do czynienia z tabaką wybitną! Ech, mógłbym tak długo komplementować, więc po prostu napiszę – spróbujcie koniecznie! Opakowania nie będę recenzować, gdyż nie miałem go w rękach.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- bardzo smaczna,
Minusy Tabaki
- brak,
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1  

Sortowanie 

To write a comment please register or
Nitzo Napisane przez Nitzo
Marzec 11, 2012
No to wszystko oprócz Morlaix i Christmas 2011 oceniliśmy podobnie, czyli nie mam takiego złego tabaczanego gustu. :)

Jak zostało Ci jeszcze trochę tych Vikingów i SG to sobie je podsusz, po wysuszeniu zupełnie inne tabaki. Vikingi i Christmas in plus (tzn. może nie lepiej niż normalnie, ale ciekawie), a Elmo's chyba trochę stracił.
1 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 1