redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Cravo e Canela Hot

FilekFilek   Sierpień 31, 2010  
 
0.0
 
1.0 (1)
5092   0   1   0   0   1
 

Informacje o tabace

Producent
Rapé Araça

Parametry tabaki

Waga tabaki
?

Rapé Araça

Recenzje użytkowników

1 reviews

Ocena ogólna 
 
1.0
Ocena smaku 
 
1.0  (1)
Ocena opakowania 
 
1.0  (1)
To write a review please register or
(Updated: Maj 02, 2011)
Ocena ogólna 
 
1.0
Ocena smaku 
 
1.0
Ocena opakowania 
 
1.0

Cravo e Canela

Jest to brazylijska tabaka ziołowa dla prawdziwych koneserów, ale od początku.
Cena jaką przyszło mi zapłacić za tę tabakę to 13,50 zł za 9 gramów tego wynalazku. Tabakiera na pierwszy rzut oka całkiem ładna, metalowa puszeczka z wytłaczanymi napisami firmy produkującej tę tabakę i jej nazwa. Oglądam z każdej strony uważnie no i zastanawiam się jak ją otworzyć? Przez szczelnie zamknięte wieczko wydobywa się ostry ziołowy zapach tabaki przypominający zapach piernika (?!). Mój sokoli wzrok zauważa iż wieczko tabaki trzeba zdjąć w całości (?!). Wolałem nie ryzykować i te czynność wykonałem nad kartką papieru. Z trudem i przy pomocy narzędzi udaje mi się zdjąć w końcu wieczko. Na szczęście kartka uratowała przed rozsypaniem zawartości na glebę (dywan), gdyż tabakiera wypełniona jest po brzegi...!!! Jednym słowem, mówiąc mało funkcjonalna tabakiera, tylko w warunkach domowych nad kartką papieru. Jedynym jej plusem, że jest metalowa i można ją później wykorzystać w innych celach (np. do trzymania swoich mieszanek...!!!). Gdy zawartości tabakiery jest mniej otwiera się ją całkiem łatwo, ale i tak nie zmienia to faktu, że jest mało funkcjonalna.
Sama tabaka ciemno brązowego koloru zmielona w pył, co w sumie mi nie przeszkadza (Paul Gotard ma cosik podobne zmielenie, a ja go lubię), ale piszę dla informacji. Czas na testowanie tegoż wyrobu...!!! Biorę szczyptę tabaki pomiędzy kciuka i paluszek wskazujący jak tradycja nakazuje przykładam do nosa i snuff...!!! Reakcja natychmiastowa niesamowita moc tabaki w momencie kręci w nosie i chce się kichać...!!! Nie radzę aby dostała się do gardła...!!! Aż zatyka...!!! Pali...!!! Momentalnie łzy stają w oczach...!!! Jeśli się dostanie warto mieć coś pod ręką do picia...!!! Zapach bardzo intensywny i jakiś czas jest wyczuwalny, noo chyba że się zaraz zacznie kichać, prychać i smarkać w tedy traci na intensywności, ale cały czas gdzieś tam jest wyczuwalny.
Pod sumując moje wypociny nie podeszła mi wcale...!!!
Osobiście jestem zwolennikiem tabak z mentolem lub klasycznych tytoniowych aromatyzowanych, lub nie, a ta jest dla mnie stanowczo za mocna...!!!
I w sumie zapach ziołowy jak i piernika mi jakoś nie podszedł.
Tabaka dla prawdziwych twardzieli.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- ...?!
Minusy Tabaki
- mało funkcjonalna tabakiera
- cena
- dostępność
- zapach, smak, moc (ale to kwestia gustów)
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner