redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Peanut Butter Hot

FilekFilek   Sierpień 10, 2010  
 
0.0
 
4.0 (1)
4188   0   1   0   0   0
 

Informacje o tabace

Producent
Paul Gotard

Parametry tabaki

Waga tabaki
10g.
Opakowanie
plastikowe

PG

Recenzje użytkowników

1 reviews

Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0  (1)
Ocena opakowania 
 
4.0  (1)
To write a review please register or
Ocena ogólna 
 
4.0
Ocena smaku 
 
4.0
Ocena opakowania 
 
4.0

"Co jedzą w Ameryce"

Nie wiedziałem jak zacząć tę recenzję, więc poradziłem się naszego forumowego kolegi Antagonisty, na co on odparł "napisz co jedzą w Ameryce", więc skorzystam z rady i zaczynam. Stereotyp głosi, że w Ameryce jedzą dania z fast foodów, syrop klonowy i masło orzechowe. Właśnie o tym ostatnim będzie traktowała dzisiejsza recenzja. Nie będzie to jednak opis mazidła do smarowania kanapek, a tabaki marki Paul Gotard. Nie jest to pierwszy produkt o tym aromacie, gdyż prekursorami byli zakręceni blenderzy z Toque, niestety nie miałem okazji spróbować w/w szkockiej tabaki, więc mój opis będzie dotyczył jedynie PG Peanut Butter.

Tabakiera to typowe dla tabak PG akrylowe pudełko mieszczące w zależności od źródła informacji 8-10 gram tabaki. Na przedzie umieszczono naklejkę z nazwą marki, herbem, ostrzeżeniem, sugerowaną ceną (6,50 zł) i nazwą tabaki. Z tyłu znajdują się dane firm odpowiedzialnych za ten produkt. Tabakierka spełnia swoją rolę i jest dość ładna.

Proszek jest brązowy, raczej ciemniejszy niż jaśniejszy, można dostrzec jaśniejsze drobinki pochodzące z żyłek liścia tytoniu i łodyżek. Proszek pachnie dość słodko, trudno określić czym. Nie jest to mocna tabaka jeśli weźmiemy pod uwagę ilość nikotyny.

No i najważniejsza część recenzji, wrażenia po zażyciu. Pozostaje włączyć "Natalię w Brooklynie" albo "American Boy" (co kto woli) i skupić się na aromacie. Ciągle zastanawiałem się co czuję w tej tabace, a co jest podobne do czegoś co zażywałem wcześniej. W końcu niedawno na to wpadłem, wydaje mi się, że mieszanka tytoniowa jest podobna do tej ze Stoka. Na mój nos Peanut Butter jest dość podobne do Stoka Vanilli. O ile ten drugi mi nie smakował, tak tabaka będąca przedmiotem recenzji jest całkiem niezła, być może nie określiłbym jej jako tabaki codziennej, ale od czasu do czasu- czemu nie. W tym momencie występuje zasadniczy problem- nie wiem o czym napisać dalej- najprościej mówiąc PG Peanut Butter ma aromat zbliżony do zapachu masła orzechowego i tyle. Chyba nic więcej nie wymyślę, nie chcę silić się na nikomu niepotrzebne metafory. Nie jest to idealnie ten aromat, ale jest całkiem blisko.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-nieźle odwzorowany aromat masła orzechowego
-tabakierka
Minusy Tabaki
-na dłuższą metę męcząca
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 
e-max.it: your social media marketing partner