redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Peanut Butter
Paul Gotard Snuff
by Filek     Sierpień 10, 2010    
Ocena ogólna 

4.0
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

4.0

"Co jedzą w Ameryce"

Nie wiedziałem jak zacząć tę recenzję, więc poradziłem się naszego forumowego kolegi Antagonisty, na co on odparł "napisz co jedzą w Ameryce", więc skorzystam z rady i zaczynam. Stereotyp głosi, że w Ameryce jedzą dania z fast foodów, syrop klonowy i masło orzechowe. Właśnie o tym ostatnim będzie traktowała dzisiejsza recenzja. Nie będzie to jednak opis mazidła do smarowania kanapek, a tabaki marki Paul Gotard. Nie jest to pierwszy produkt o tym aromacie, gdyż prekursorami byli zakręceni blenderzy z Toque, niestety nie miałem okazji spróbować w/w szkockiej tabaki, więc mój opis będzie dotyczył jedynie PG Peanut Butter.

Tabakiera to typowe dla tabak PG akrylowe pudełko mieszczące w zależności od źródła informacji 8-10 gram tabaki. Na przedzie umieszczono naklejkę z nazwą marki, herbem, ostrzeżeniem, sugerowaną ceną (6,50 zł) i nazwą tabaki. Z tyłu znajdują się dane firm odpowiedzialnych za ten produkt. Tabakierka spełnia swoją rolę i jest dość ładna.

Proszek jest brązowy, raczej ciemniejszy niż jaśniejszy, można dostrzec jaśniejsze drobinki pochodzące z żyłek liścia tytoniu i łodyżek. Proszek pachnie dość słodko, trudno określić czym. Nie jest to mocna tabaka jeśli weźmiemy pod uwagę ilość nikotyny.

No i najważniejsza część recenzji, wrażenia po zażyciu. Pozostaje włączyć "Natalię w Brooklynie" albo "American Boy" (co kto woli) i skupić się na aromacie. Ciągle zastanawiałem się co czuję w tej tabace, a co jest podobne do czegoś co zażywałem wcześniej. W końcu niedawno na to wpadłem, wydaje mi się, że mieszanka tytoniowa jest podobna do tej ze Stoka. Na mój nos Peanut Butter jest dość podobne do Stoka Vanilli. O ile ten drugi mi nie smakował, tak tabaka będąca przedmiotem recenzji jest całkiem niezła, być może nie określiłbym jej jako tabaki codziennej, ale od czasu do czasu- czemu nie. W tym momencie występuje zasadniczy problem- nie wiem o czym napisać dalej- najprościej mówiąc PG Peanut Butter ma aromat zbliżony do zapachu masła orzechowego i tyle. Chyba nic więcej nie wymyślę, nie chcę silić się na nikomu niepotrzebne metafory. Nie jest to idealnie ten aromat, ale jest całkiem blisko.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-nieźle odwzorowany aromat masła orzechowego
-tabakierka
Minusy Tabaki
-na dłuższą metę męcząca
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

10 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 10  

Sortowanie 

To write a comment please register or
ziomoziomal Napisane przez ziomoziomal
Luty 11, 2014
Grrr... a już jutro miałem ją recenzować, zaraz po minięciu kataru.
Chciałem być pierwszy w serwisie ;)
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

Nitzo Napisane przez Nitzo
Luty 11, 2014
W każdym razie czekam niecierpliwie na Twoją recenzję, warto konfrontować zdania :).
Pablo Napisane przez Pablo
Luty 11, 2014
Drogi Ziomoziomalu, chcesz być pionierem? Proponuję zatem zrecenzować Vikinga Blonde lub Winter Warmer WoS-a;)
Luty 11, 2014
Vikinga Blonde się póki co nie podejmę, muszę poznać tabakę. Warto mieć na uwadze, ze jest strasznie humorzasta, i daje wiele "aromacików".
Winter Warmer? Może to i wyjście, w weekend postaram się coś nakreślić.

Nadal czekam na recenzję toasta od F&T i jakiegoś herbu, drogi Pablo ;)

Recenzję PG miałem napisać zaraz po minięciu kataru. Dosłownie wyprzedziłeś mnie o dzień. ;)

Pablo Napisane przez Pablo
Luty 11, 2014
Póki co jestem na etapie przepraszania się z tabakami za tak długą rozłąkę. Następnie pomyślimy o recenzowaniu:)

Luty 11, 2014
Każda recenzja się przyda, bo zawsze to jedna bliżej do rankingu :). W każdym razie teraz będę "ostrzegał" w temacie http://top25snuff.com/forum/13-uwagi-od-i-do-redakcji-serwisu/6276-recenzje-na-zamowienie.html?start=72

Luty 11, 2014
"Ostrzegał", co przez to rozumiesz? ;)

Luty 12, 2014
No ostrzegał co zamierzam zrecenzować, aby pionierzy mogli mnie ubiec :). Ja już kilka razy byłem pierwszy, to mi na tym tak bardzo nie zależy.

Luty 12, 2014
Tylko się zgrywałem, daj spokój.
Też miałem swoje szanse jako pierwszy, na tym też mi nie zależy. ;)

Możemy sobie darować takie "ostrzeganie" o pisanych recenzjach. Niech to zostanie tylko w dobrej woli recenzenta ;)

Luty 12, 2014
Również żartowałem, a właściwie chciałem zachęcić do korzystania z tego temtu, bo w przeszłości był nadzywczaj użyteczny :).
10 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 10