redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Poziomka z miętą
Paul Gotard Snuff
by Filek     Wrzesień 29, 2010    
(Updated: Lipiec 14, 2012)
Ocena ogólna 

4.2
Ocena smaku 

4.0
Ocena opakowania 

5.0

Poziomkowy rarytas

Gdy planowałem zakup tabak, wiedziałem że to musi znależć się na liście. Po wielu przeczytanych pozytywnych receznajch byłem ciekaw czy i ja będę równie zachwycony. Nie zawiodłem się a nawet lepiej. Ale zacznijmy od początku.

Jest to pierwsza tabaka PG jaką miałem okazję dostać w swoje ręce, od razu wycelowałem w najwyższą pułkę. Skusiły mnie do tego nie tylko recezję ale też obawa o jej dostępność w przyszłości. Prawde mówiąc wątpie w ten limit 900 sztuk gdyż tabaka jest na rynku od ponad roku i wciąż można ją dostać bez większyh problemów, więc podejrzewam chwyt marketingowy. Być może jednak jest to spowodowane jej ceną, która może zniechęcić. 14zł za 5g to dużo.

Tabakiera jedyna w swoim rodzaju. Szklany flakonik wypełniony szczelnie szlachetnym tytoniowym proszkiem aż po nasadę szyjki, która zwieńcza duża drewniana zakrętka. Wewnątrz niej plastikowy korek zapewniający doskonałą szczelność. Istne cudo dopełnione naklejkami wzorowanymi na przypalany pergamin. Całość prezentuje się niesamowicie i pozwala mieć nadzieję na równie dobrą zawartość.

Po odkręceniu buteleczki od razu czuć to co niebawem zagości w naszych nosach. Jest to nic innego jak poziomka, ale nie jakas syntetyczna, sztuczna ale najprawdziwsza, świeża, pachnąca poziomka!
Czas zażyć... W pierwszej sekundzie uderza w nos wspomniana wcześniej żywa poziomka, zaraz za nią dociera mocna mięta która po kilku wdechach słabnie i możemy delektować się owocem. Jest to jedyna owocówka jaką znam z zapachem prawdziwego słodkiego owocu, nie ma żadnej ciężkiej do zidentyfikowania podróbki. Zapach jest bardzo intensywny, dopełniony dobrze wyważoną mięta. Nie jest jej za dużo i początkowego orzeźwiającego kopa, gdy słabnie możemy rozkoszować się poziomką a raczej całym ich koszem. Zapach pozostaje na długo i gdy wydaje się że juz uleciał znów go czujemy. Zmielenie średnie, jest wilgotna przez co czasem trzeba sobie pomóc by wydobyć ją z buteleczki, jest mocno zbita i lubie sie kleić.

Jak dla mnie na tą chwilę jest to numer 1 wsród owocówek, pozycja "must have" dla wszystkich ich wielbicieli. Napewno nie na codzień, tabaką tej klasy należy się delektować raz na jakiś czas by móc ją w pełni doceniać.

EDIT - minęło pół roku, spróbowałem kilku produktów z Bernard Tabak i mój gust uległ zmienie. Poziomka 4/5 słoiczka leży używana raz na tydzien lub miesiąc. Po prostu tabaki mentolowe juz mi nie pasują.

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
-Jedyna owocówka z aromatem prawdziwych owoców.
-Konsystencja i zmielenie
-Śliczna tabakiera
-Trwały zapach
-Edycja limitowana 900 sztuk(ale czy aby napewno?)
Minusy Tabaki
-Za dużo mięty
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

3 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 3  

Sortowanie 

To write a comment please register or
calculator Napisane przez calculator
Styczeń 08, 2012
No, panowie jeszcze tylko jedna recka i wchodzi do rankingu ;) Ja niestety nie posiadam, także nie napisze
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

Someone Napisane przez Someone
Styczeń 08, 2012
To spiesz się z zakupem, bo w hurtowni już nie ma a detaliści szybko wyprzedadzą resztki jakie im zostały.
W odpowiedzi na wcześniejszy komentarz

El Tabakierro Napisane przez El Tabakierro
Styczeń 08, 2012
Polecam Fajkowo.pl sam tam kupilem, sklep miesci sie w moim miescie. 14,90 za sztuke ale warto. Przy wiekszych zamowieniach warto pytac o rabat. W hurtowniach juz pusto? Może faktycznie te 900 sztuk tak długo schodziło. Ale to by znaczyło że wytworzyli jedynie 4,5kg tej tabaki a jak wiemy to jest malutko, wystarczy obejrzec dostępne filmiki z produkcji u Bernarda lub Poshla.
3 rezultat(y) - wyświetlane 1 - 3