redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Nowości na Top25snuff.com

A niech nam piaskiem sypią w twarz przeklęci piraci, którzy odkopują dawno już zakopany skarb z Wyspy Bahama. A niech nas atakują dziwne stworzenia z mitologii skandynawskich. A niech nas też babcie pytają "wnusiu czy jesteś głodny?", chociaż z głodu nie umieramy. My się nie poddamy. Uffff... troszkę mnie poniosło, ale o czym to ja... A no właśnie.

Drodzy Recenzenci!

Przyszykowaliśmy dla Was, a może w szczególności dla osób, które uwielbiają przeglądać różnego rodzaju stytystyki i rankingi, pewną nowość. W dziale Top25 przygotowaliśmy dwie specjalne podstrony, które jeszcze bardziej przybliżą Was w tajniki średnich ocen tabak recenzowanych w naszym serwisie.

Do wglądu oddajemy "Ranking LIVE", po prostu akualny ranking tabak na naszej stronie z wyszczególnieniem: pozycji, firmy, a co najważniejsze średniej oceny Was użytkowników. Dzięki temu dowiecie się ile dokładnie brakuje tabace, by zajęło pierwsze miejsce. Jak można śmiało zauważyć na dzień dzisiejszy różnica między Packard's Club (I miejsce), a Radfordem (II miejsce) to tylko 0,0530.

Oprócz tej nowinki, mamy kolejną niespodziankę. Jest nią "Poczekalnia tabak". Poczekalnia zawiera spis tabak, które mają największe szanse w przyszłości dostania się do "Rankingu Live". oczywiście, żeby tak się stało muszą one osiągnąć stan 12 recenzji, ale to i tak nie wszystkie wymogi. Żeby np. taki McChrystal's Violet, który czeka jako pierwszy w tej chwili, dołączył do rankingu, musi mieć średnią przynajmniej 3,1. Ot takie utrudnienie.

Bawcie się zatem dobrze. Analizujcie, recenzujcie, oceniajce i pomóżcie innym tabacznym produktom dostać się do rankingu.

Wasze zdrowie,
Redakcja top25snuff.com

e-max.it: your social media marketing partner