redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Recenzja maja

Kolejny miesiąc za nami, a więc czas najwyższy na podsumowanie minionego miesiąca. W miesiącu maju Waszą uwagę przykuło dokładnie dwadzieścia dziewięć tabak. Najczęściej recenzowaną (co niekoniecznie przekłada się na dobre opinie) była tabaka Red Bull (11 recenzji), kolejny na podium to nieśmiertelny Gawith Apricot firmy Poschl Tabak, trzecie miejsce z liczbą 9 recenzji zajęła tabaka Löwen Prise. Cóż, myślę, że zaskoczeń nie ma. Jest to absolutne podstawowy zestaw tabak, dostępny niemal w każdym kiosku czy też trafice w Polsce.
Ciekawostką może być natomiast agresywnie atakująca tę trójkę, laureatka czwartego miejsca – Ozona Orange, mająca po tym miesiącu 8 recenzji więcej. Brawo. Jak się miało okazać Ozona została bohaterką jeszcze jednego podsumowania :). Czymże jednak byłoby to podsumowanie, bez ogłoszenia innego rankingu – na najlepszą recenzję? Przechodzę więc do rzeczy.
W minionym miesiącu, spośród ponad 110 recenzji, redakcja niemal jednogłośnie ( 3:1) wybrała recenzenta Fogel, recenzentem miesiąca maj 2009r. Serdecznie gratuluję w imieniu własnym oraz ekipy tworzącej serwis.
Chciałbym podkreślić, że praktycznie każdy z sędziów wskazał inną recenzję, która w jego opinii zasługuje na recenzję miesiąca, ostatecznie jednak pozwoliłem sobie wybrać recenzje Ozony jako tę najlepszą.
Nagrodą główną w tym miesiącu jest rożek tabaczany (na zdjęciu) wykonany przez p. Piotra Turzyńskiego. Dodatkowo od tego miesiąca czeka na zwycięzcę mała niespodzianka. Rożki będą posiadały wygrawerowane inicjały, lub nick zwycięzcy, dzięki temu otrzymane rożki będą jeszcze bardziej przywiązane do nagrodzonego i niewątpliwie, będą ciekawym eksponatem w kolekcji własnych tabakierek.
Zwycięzca otrzyma też gadżety tabaczane (czapeczka + koszulka z logo Gawith Apricot), ufundowane przez TTI Poland, oficjalnego importera tabak Poschl do Polski.
Serdecznie gratuluję zwycięzcy, a wszystkich zapraszam do recenzowania w miesiącu czerwcu.
Recenzje biorące udział w tym miesiącu można zobaczyć pod adresem: http://www.top25snuff.com/reviews,month-6,2009,pl.html

e-max.it: your social media marketing partner