redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Magnet Spearmint
Leonard Dingler
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Luty 09, 2011)
Ocena ogólna 

4.6
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

3.0

Miętowa guma Orbit

Tabakę zakupiłem zachęcony wysokim niegdyś miejscem w rankingu.

Do zakupu podchodziłem dość sceptycznie, ponieważ wcześniej miałem okazję skosztować Magneta Menthola, który rzeczywiście posiada ogromną moc, jednak w smaku jest nie najlepszy. Tym bardziej cieszyłem się, gdy moje obawy co do Spearminta okazały się niesłuszne ;)

Magnet Spearmint jest produktem o WSPANIAŁYM smaku mięty, która osobiście kojarzy mi się z miętą gum Orbit. Dzięki swojej pyłowej konsystencji oraz solidnej dawce mentolu, tabaka ta wspaniale oczyszcza nos i jest świetnym lekarstwem na katar.

Spearmint bardzo szybko stał się moją ulubioną tabaką "na co dzień", wyganiając z tego miejsca Ozone Orange. Jest zły, gdy nie mam jej w pobliżu ;d

Na pewno zaletą produktu jest jego niska cena. Już za 7 zł dostaniemy 10gramowe opakowanie.
Tabakierka jest niestety mało poręczna, jednak ma swój urok, dzięki dwóm kozłom umieszczonym na wieczku. Dla mnie osobiście tabakierka problemem żadnym nie jest. W domu mam mnóstwo innych, wygodniejszych opakowań, w które po wcześniejszym wyczyszczeniu, przesypuję tabakę.

Gorąco polecam!

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
+ WSPANIAŁY aromat świeżej mięty
+ Doskonałe lekarstwo na katar
Minusy Tabaki
- Tabakiera
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or