redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

L.260
L.260 Hot
Hedges
by Administrator     Wrzesień 24, 2009    
(Updated: Maj 15, 2011)
Ocena ogólna 

4.8
Ocena smaku 

5.0
Ocena opakowania 

4.0

Mentolowy powiew świeżości

Hedges L.260-słyszałem o nim tylko tyle, że jest piekielnie mocny. Jako amator takich właśnie tabak, postanowiłem po niego sięgnąć. Po tym jak przyszła paczka z tabakami, pierwszą na jaką się rzuciłem był właśnie L.260. Na pierwszy rzut oka tabakiera wydaje się niepozorna. Otoczona szczelnie folią w celu ochrony przed wywietrzeniem. Pośpiesznie zerwałem folię i otworzyłem sporych rozmiarów tabakierkę. Moim oczom ukazał się piękny widok-wypełnione po brzegi pudełeczko.

Już pierwsze niuchnięcie niewielkiej ilości, spowodowało łzawienie oczu. Autentycznie poczułem się jakby ktoś walnął mnie obuchem w tył głowy. Natomiast w nosie poczułem ostry aromat mentolu oraz odrobinę mniej dający się wyczuć eukaliptus, idealnie się ze sobą łączące. Jest to bez wątpienia najmocniejsza tabaka jaką dane mi było wciągać. Aromat utrzymuje się długo i przyjemnie kręci w nosie. Zmielona jest dosyć drobno, a jeśli chodzi o wilgotność to jest ona raczej na średnim poziomie.

Hmmm, natomiast zastanawiam się co mógłbym napisać o tabakierce... Wizualnie sprawia wrażenie troszkę ubogiej i prostej, aczkolwiek doskonale pasuje do charakteru tej tabaki: prostota i bezkompromisowość. Pudełko jest duże i wytrzymałe. Odrobinę denerwujące jest, że tabaka wystaje ponad tabakierkę, co powoduje, że za każdym zażyciem tracimy odrobinę tego wyśmienitego produktu. Na szczęście wraz z upływem czasu ( i kolejnymi wciągnięciami) problem ten znika ;)

Reasumując, jest to tabaka na pewno nie dla każdego ze względu na swoją moc, ale dajcie jej szansę. Ja tak zrobiłem i się nie zawiodłem. W moim prywatnym rankingu zajmuje ona pierwsze miejsce i nie zanosi się na to, żeby się to w najbliższym czasie zmieniło...

Podsumowanie o tabace

Zalety tabaki
- MOC!!!
- niesamowicie orzeźwia
- doskonały stosunek cena/jakość
- duuuża tabakierka
Minusy Tabaki
- słabo dostępna
Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or