redakcja@top25snuff.com
gg: 5100723
fbde5237d004e87f1b284f362bfe6a35.jpg

Szczegóły recenzji

Fajkowo.pl
Sklepy internetowe
by Administrator     Styczeń 16, 2011    
(Updated: Kwiecień 25, 2011)
Ocena ogólna 

4.1
Asortyment 

4.0
Ceny 

4.0
Przebieg transakcji 

5.0
Informacje o produkcie 

4.0

Fajkowo

Mój ulubiony sklep tytoniowy w sieci. Kupuję w zasadzie wyłącznie w trafice Piotrka N. i u Taganzy (na Allegro i Świstaku). Trafiłem do Fajkowo, szukając dobrego sklepu z tytoniami do fajki - mają ich naprawdę mnóstwo (niektóre na wyłączność, np. nowe Dan Tobacco). W dziedzinie tabak, sklep także posiada dobry asortyment: duży wybór Pöschli, Toque, WoSów, Paula Gotarda, trochę gorszy jeśli chodzi o Samuela Gawitha i Gawitha Hoggartha. Ceny nie są wygórowane, powiedziałbym przeciętne, a wysyłka, niezależnie od ilości towaru, kosztuje 9 PLN. Pewnym minusem jest fakt, że praktycznie nie ma w ofercie tabak w opakowaniach większych niż 10g, to mi trochę przeszkadza, ponieważ często chciałbym zakupić większą ilość po mniejszej cenie - trudno może to się zmieni. Sklep posiada także bardzo bogatą ofertę fajek, np. mistrza Worobca, mistrza Kulpińskiego, Petersona, i inne. Obsługa jest bardzo przyjazna, kontakt łatwy i szybki (przez e-mail lub komórkę), strona internetowa czytelna, z intuicyjną obsługą i przejrzystym menu, ładnie zakomponowana i stylowa - a Piotrek, to naprawdę fajny gość, znam go w zasadzie tylko z zakupów i forum Fajka.netu, ale da się wyczuć zaangażowanie w sklepik i dużą dbałość o klienta. Wysyłka szybka, towar zapakowany prawidłowo (czasem Piotrek wrzuci do paczki jakiś gratis). Fajkowo mogę Wam z czystym sumieniem polecić, jako najlepszy sklep tego rodzaju w Polsce!

Czy ta recenzja była dla Ciebie pomocna? 

Komentarze

Sortowanie 

To write a comment please register or